Схема роботи

До компанія - виробник елітної дерев'яних меблів "Справжній Майстер" відрізняється впорядкованим і злагодженим робочим процесом обумовлює створення неповторних шедеврів. Фахівцями нашої компанії виготовляється інтер'єрна та офісні меблі з натуральної деревини на персональне замовлення незалежно від рівня складності. Для придбання ексклюзивних елементів інтер'єру необхідно лише дотримуватися 5 основних етапів:


1 Оформлення заявки

Заявка може бути залишена зручним для вас способом

1)  Шляхом дзвінка за вказаними телефонними номерами: ☎ +38 (073) 035-95-85 ☎ +38 (067) 924-24-00;

2)  Надсиланням повідомлення через сайт; Надіслати повідомлення   3) Замовлення дзвінка за допомогою форми зворотного зв'язку безпосередньо в товарі. 

2 Замір приміщення під меблі

Фахівці компанії виїдуть для виміру приміщення в зручний для Вас час. Для Вашої зручності фахівці мають в наявності зразки для виробництва меблів. Безпосередньо на об'єкті Ви можете попередньо розглянути і скоординувати особливості конструкції і колірні переваги. При подальшому оформленні замовлення на виготовлення, завмер є безкоштовним, з вирахуванням вартості послуг консультанта-замірника з ціни виробу.

3 Виробництво меблів

Спеціалістом конструкторського відділу готується дизайн-проект згідно Вашої персональної заявці з подальшим відправленням на Вашу електронну пошту для розгляду та затвердження. Цей етап передбачає внесення необхідних коригувань відповідно до функціональності та дизайну. Після затвердження проект переходить у виробничу стадію.

Компанія "Справжній Майстер", маючи власні виробничі цехи з сучасним європейським обладнанням для висококласної обробки ДСП, МДФ, дерева і скла і кваліфікований штат фахівців з багаторічним досвідом роботи, створює меблі гарантованого неперевершеної якості незалежно від побажань клієнта і складності роботи.

4 Доставка меблів

Після завершення роботи над проектом, відбувається узгодження менеджером кращою дати і часу доставки. Нашою компанією здійснюється доставка в межах Київської області та на території України.

Процес завантаження, транспортування і вивантаження здійснюється досвідченими фахівцями, що гарантує збереження меблів і крихких елементів від механічного впливу і дефектів.

5 Складання меблів

За бажанням замовника можлива послуга професійної складання меблів нашими фахівцями. Кухня, вітальня, спальня та інші елементи інтер'єру будуть зібрані в короткий термін. Складна конфігурація корпусних меблів передбачає складання професіоналами: кваліфікована робота збирачів набагато краще невміло зібраного виробу, витраченому часу, нервів і можливим поломок при самостійній збірці.

Збирачі компанії "Справжній Майстер" компетентно виконають необхідну підгонку вбудованих елементів конструкції і ретельно вмонтують каркасні деталі до підлоги, стелі і стін приміщення.

Компанія "Справжній Майстер" пропонує гарантію якості терміном на 12 місяців на всі вироби.