"Справжній Майстер" елітні меблі з натурального дерева

Виробнича компанія "Справжній Майстер" за тривалий час роботи зарекомендувала себе як надійний виробник продукції з дорогих порід натурального дерева. Основними направленностями нашої діяльності є виробництво розкішних, комфортних гарнітурів для кухні, кабінетів і спальні. Також у значному асортименті представлені нами фасади, сходи, двері, панелі та шафи-купе.

Століттями деревина використовувалася для створення меблів на замовлення для знатних осіб. Натуральне дерево є матеріалом, міцним від природи, довговічним і естетично прекрасним.

Меблі з натурального дерева здатна привнести в інтер'єр тепло і затишок, недоступні штучним матеріалам.Виготовляючи ексклюзивні меблі з натурального масиву, ми здатні реалізувати самі нестандартні рішення, створюючи презентабельний, елітний інтер'єр, який свідчить про бездоганний смак і солідності клієнта.

Розробляючи і створюючи дерев'яну меблі на замовлення, ми ретельно враховуємо інтер'єрну специфіку, розміри та особливості приміщення. Використовувані нами матеріали строго відповідають європейським стандартам, – всі вироби виключно з високоякісних, цінних порід – дуба, ясена, бука, клена, черешні та інших. Кожен елемент обробляється специфічними екологічними засобами, що підвищують зносостійкість – наша меблі гарантовано прослужить не одне десятиліття.

Розвинена виробнича база з імпортним обладнанням дозволяє нам не дотримуватися шаблонних варіантів, опрацьовуючи кожен проект індивідуально. Будь-яка складність роботи, комбінування різних порід і безліч декоративних елементів для нас не є нездійсненними.

Проходячи максимальний контроль, наші вироби характеризуються повною відсутністю браку і недоробок. Ми настільки впевнені в якості своєї продукції, що надаємо гарантію 1 рік на всю створену нами меблі.

Ми заохочуємо постійних та оптових покупців гнучкими системами знижок і програмами, які передбачають персональне співпрацю. 

Меблі на замовлення з натурального дерева від компанії "Справжній Майстер" – це надійно, дорого і стильно. Не відмовляйте собі в розкоші – замовляйте меблі з дерев'яного масиву за індивідуальними проектами!